کتاب هاتو سریع , راحت و مطمئن بفروش

و بهشون خانه و خواننده ای جدید هدیه بده

شابک کتاب رو وارد کن تا در لحظه قیمتش رو بهت بگیم.

درب منزل کتاب رو تحویل مامور جمع آوری بده.

تا حداکثر 48 ساعت بعد پولش تو حسابته!

چرا ریباکس؟

step-1

قیمت گذاری لحظه ای

ریباکس قیمت کتاب را در همان لحظه به نسبت مشخصات و وضعیت کتاب ارائه می‌دهد.

step-2

سهولت روال فروش

احتیاجی به بارگذاری عکس کتاب، ایجاد آگهی و پاسخ دادن به تماس‌های مشتریان ندارید. ریباکس کتاب‌های دست دوم را مستقیماً از شما خریداری و مبلغ آنها را به حساب بانکی شما واریز می‌کند.

step-3

فروش یکجا

همه کتاب‌های خود را می‌توانید یکجا به ریباکس بفروشید.

نحوه استفاده از ریباکس

step-1

1. در مرحله اول شابک کتاب را که در شناسنامه و یا پشت جلد آن درج شده، وارد کنید. در مرحله دوم وضعیت کتاب را مشخص کنید (برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه تعیین وضعیت کتاب‌ها به قسمت سوالات متداول مراجعه نمایید ) تا قیمت کتاب نمایش داده شود. کتاب‌ها را در سبد فروش قرار داده و فرآیند فروش کتاب دست دوم را تکمیل نمایید.

step-2

2. خبر خوب! شما هیچ هزینه‌ای برای ارسال کتاب‌ها پرداخت نخواهید کرد. کتاب ها را در جعبه‌ مناسب قرار دهید. مأموران جمع آوری (پست) برای تحویل گرفتن بسته‌ها در بازه‌ زمانی که شما مشخص می‌کنید، مراجعه خواهند کرد. اگر در شهر تهران زندگی می‌کنید می‌توانید از خدمات رایگان پیک ریباکس استفاده کنید. در نظر داشته باشید که حداقل سبد فروش، صد و پنجاه هزار تومان می‌باشد.

step-3

3. به محض ورود کتاب‌ها به انبار ما، همکاران ما آنها را با دقت بررسی کرده، صحت و وضعیت کتاب‌ها را تائید می‌کنند و نتیجه این بررسی را به وسیله پیامک به اطلاع شما خواهند رساند؛ و درنهایت حداکثر تا دو روز کاری پس از وصول کتاب‌ها مبلغ آنها به حساب شما واریز خواهد شد.