روانشناسی

اينفلوئنسر: برندسازي شخصي در عصر رسانه‌هاي اجتماعي (برنامه‌اي براي مديريت و كسب درآمد از تاثير‌گذاري خود به عنوان يك توليدكننده محتوا)

کتاب اينفلوئنسر: برندسازي شخصي در عصر رسانه‌هاي اجتماعي (برنامه‌اي براي مديريت و كسب درآمد از تاثير‌گذاري خود به عنوان يك توليدكننده محتوا)برچسب

اينفلوئنسر: برندسازي شخصي در عصر رسانه‌هاي اجتماعي (برنامه‌اي براي مديريت و كسب درآمد از تاثير‌گذاري خود به عنوان يك توليدكننده محتوا)

انتخاب کیفیت کتاب
خوانده نشده و یا با احتیاط خوانده شده
عدم / حداقل مصرف شدگی
دوستدار محیط زیست
بدون خط خوردگی و یا هرگونه یادداشت شدگی
مناسب برای هدیه دادن
تعداد موجود در انبار : ۲ عدد
قیمت نو این کتاب :

۱۳۹٬۰۰۰ تومان!

تایید کیفیت توسط ریباکس!

۸۳٬۶۰۰ تومان
کیفیت : در حد نو

معرفی کتاب اينفلوئنسر: برندسازي شخصي در عصر رسانه‌هاي اجتماعي (برنامه‌اي براي مديريت و كسب درآمد از تاثير‌گذاري خود به عنوان يك توليدكننده محتوا)

کتاب "اینفلوئنسر" نوشته "بریتنی هنسی"،با موضوعیت تاثیرگزاری بیشتر در شبکه های اجتماعی میباشد. اگر تا به حال در فکر خود درگیر اسن سوالات بوده اید که من لباس می پوشم ، نان تست آووکادو می خورم و غروب خورشید را تماشا میکند ، پس چرا کسی برای این این فعالیت من در این شبکه اجتماعی پولی نمپردازد؟ این کتاب برای شماست و مخصوص کسانی است که بدنبال راه اندازی تجارتی کوچک در این گونه شبکه ها میباشند. هر یک از "اینفلوئنسر"های مورد علاقه شما هم با فالورهای صفر شروع کردند و برای رسیدن به جایی که امروز هستند با بیش از هزاران فالوور،مسلما اشتباهات فراوانی مرتکب شده اند.اما با پوشش اشتباهات و برطرف کردن نقاط ضعفشان هر سال درآمد بیشتری نسبت به والدینشان در دهه گذشته کسب می کنند. اما برای تبدیل شدن به یک تولید کننده برتر ، باید استراتژی های این سبک زندگی را درک کنید. بریتنی هنسی به عنوان یک وبلاگ نویس ، پس از آن استراتژیست رسانه های اجتماعی ، و هم اکنون مدیر ارشد استراتژی Influencer و مشارکت های استعدادی در مجله Hearst Magazines Media Digital ، به این نتیجه رسیده است که نقش "اینفلوئنسر" در تکامل و گسترش در موضوعی است که کمتر از اوایل ظاهر می شد که رسانه های اجتماعی تصور کنند. او بینش بی نظیری از صنعت تولید محتوا دارد. در این کتاب ، او می گوید: * مخاطب ایجاد کنید و آنها را درگیر نگه دارید. *برند خود را بساز و کمپانی مورد علاقه ات را خلق کن. * از تأثیر خود استفاده کنید.

کتاب های مشابه

مشاهده همه

کتاب های دیگر از این ناشر

مشاهده همه
نظرات

0 نظر

نظری وجود ندارد

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت میکنید!

نظر خود را درباره این کتاب بنویسید!

نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد.