روانشناسی

اينفلوئنسر: برندسازي شخصي در عصر رسانه‌هاي اجتماعي (برنامه‌اي براي مديريت و كسب درآمد از تاثير‌گذاري خود به عنوان يك توليدكننده محتوا)

کتاب اينفلوئنسر: برندسازي شخصي در عصر رسانه‌هاي اجتماعي (برنامه‌اي براي مديريت و كسب درآمد از تاثير‌گذاري خود به عنوان يك توليدكننده محتوا)برچسب

اينفلوئنسر: برندسازي شخصي در عصر رسانه‌هاي اجتماعي (برنامه‌اي براي مديريت و كسب درآمد از تاثير‌گذاري خود به عنوان يك توليدكننده محتوا)

انتخاب کیفیت کتاب
خوانده نشده و یا با احتیاط خوانده شده
عدم / حداقل مصرف شدگی
دوستدار محیط زیست
بدون خط خوردگی و یا هرگونه یادداشت شدگی
مناسب برای هدیه دادن
تعداد موجود در انبار : ۱ عدد
قیمت نو این کتاب :

۱۳۰٬۰۰۰ تومان!

تایید کیفیت توسط ریباکس!

قیمت : ۷۸٬۱۰۰ تومان
کیفیت : در حد نو

کتاب "اینفلوئنسر" نوشته "بریتنی هنسی"،با موضوعیت تاثیرگزاری بیشتر در شبکه های اجتماعی میباشد. اگر تا به حال در فکر خود درگیر اسن سوالات بوده اید که من لباس می پوشم ، نان تست آووکادو می خورم و غروب خورشید را تماشا میکند ، پس چرا کسی برای این این فعالیت من در این شبکه اجتماعی پولی نمپردازد؟ این کتاب برای شماست و مخصوص کسانی است که بدنبال راه اندازی تجارتی کوچک در این گونه شبکه ها میباشند. هر یک از "اینفلوئنسر"های مورد علاقه شما هم با فالورهای صفر شروع کردند و برای رسیدن به جایی که امروز هستند با بیش از هزاران فالوور،مسلما اشتباهات فراوانی مرتکب شده اند.اما با پوشش اشتباهات و برطرف کردن نقاط ضعفشان هر سال درآمد بیشتری نسبت به والدینشان در دهه گذشته کسب می کنند. اما برای تبدیل شدن به یک تولید کننده برتر ، باید استراتژی های این سبک زندگی را درک کنید. بریتنی هنسی به عنوان یک وبلاگ نویس ، پس از آن استراتژیست رسانه های اجتماعی ، و هم اکنون مدیر ارشد استراتژی Influencer و مشارکت های استعدادی در مجله Hearst Magazines Media Digital ، به این نتیجه رسیده است که نقش "اینفلوئنسر" در تکامل و گسترش در موضوعی است که کمتر از اوایل ظاهر می شد که رسانه های اجتماعی تصور کنند. او بینش بی نظیری از صنعت تولید محتوا دارد. در این کتاب ، او می گوید: * مخاطب ایجاد کنید و آنها را درگیر نگه دارید. *برند خود را بساز و کمپانی مورد علاقه ات را خلق کن. * از تأثیر خود استفاده کنید.

کتاب های مشابه

مشاهده همه

کتاب های دیگر از این ناشر

مشاهده همه
نظرات

0 نظر

نظری وجود ندارد

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت میکنید!

نظر خود را درباره این کتاب بنویسید!

نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد.